Twarze Indii – zdjęcia z indyjskich ulic

Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach;

Indie to nie tylko piękne plaże, imponujące świątynie, przytłaczające, brudne miasta czy wyśmienite smaki. Indie to przede wszystkim ludzie. Często uśmiechnięci, czasem zmęczeni i zapracowani, ale zawsze chętni do znalezienia się oko w oko z naszym obiektywem. Bardzo chętnie pozowali do zdjęć niezależnie od wieku i sytuacji, bardzo często sami prosili o zrobienie sobie z nimi zdjęcia. To właśnie ludzie są bohaterami naszego dzisiejszego wpisu, zapraszamy do obejrzenia “Twarzy Indii”.

Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach;

Dzieci

Dzieci podbiegały do nas same. Prosiły o zdjęcie z nami, ale także o zdjęcie ich samych dla nas na pamiątkę. O zdjęcie z dziećmi prosili często rodzice, o czym pisaliśmy już w tekście 5 rzeczy, które zaskoczyły nas w Indiach. Ponoć zdjęcie z białym człowiekiem przyniesie im szczęście.

Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach;

Dorośli

Dorośli pozowali do zdjęć równie chętnie. Zdarzyło się, że przybiegali do nas całymi rodzinami prosząc o zrobienie zdjęcia. Ale najbardziej lubimy zdjęcia niepozowane, te z życia toczącego na indyjskich ulicach.

Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach; Indie, twarze Indii, ludzie w Indiach, życie w Indiach;

Wszystkie posty z podróży po Indiach:
Indie

Wszystkie przepisy z Indii:
Kuchnia indyjska

Lubisz nasze wpisy? Będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się nimi ze znajomymi i zostaniesz naszym stałym czytelnikiem na blogu, Facebooku i Instagramie!

6 komentarzy

Zostaw komentarz